Search

Partneři

   Minimalizovat

Inventa, spol. s r.o.

INVENTA, spol. s r.o. je česká poradenská a školicí firma, která se specializuje na oblast tvorby a implementace podnikatelských strategií, řízení a správu korporací, procesně projektové řízení změn a transformaci podnikové kultury, rozvoj vůdcovství a lidského potenciálu organizací. Od roku 1990 spolupracujeme s předními mezinárodními a českými podniky při zvyšování jejich podnikatelské výkonnosti a konkurenceschopnosti.

Prosazujeme se jako partner, který je vyhledáván náročnými klienty pro kvalitu, praktickou hodnotu a originalitu služeb při přeměně podniků ve vysoce výkonné a inovativní organizace, schopné úspěšně konkurovat v mezinárodním podnikatelském prostředí.

Více než 45.000 českých a slovenských manažerů již rozvíjelo své způsobilosti v programech Inventy.

INVENTA – Your Business Innovators

   

Společnost pro strategické řízení, inovace a podnikatelství

Společnost pro strategické řízení, inovace a podnikatelství je nevýdělečným zájmovým profesním společenstvím podniků i jednotlivců. Jejím posláním je výměna a šíření progresívních domácích a mezinárodních zkušeností (best practice), zprostředkování kontaktů se světovým manažerským a podnikatelským společenstvím. SSŘIP je aktivním členem, resp. partnerem významných mezinárodních manažerských institucí , například EMA-European Management Association, American Management Association, The Conference Board Europe – Council on Innovation, efmd-European Foundation for Management Development, Strategic Planning Society
 

   
top of page